reklama

Hrajte s nami o tri vstupenky na júnový koncert bratov Nedvědovcov

V nedeľu 23. júna 2013 sa uskutoční v Mestskom amfiteátri v Trnave jeden z posledných spoločných koncertov bratov Nedvědovcov.

Legendárny Honza pred časom oznámil ukončenie svojej bohatej koncertnej kariéry. Posledný koncert má odohrať len týždeň po trnavskom vystúpení – 30. júna.

Viac čítajte v tomto článku.

Redakcia portálu trnava-live.sk v spolupráci so Správou kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava ponúka svojim čitateľov možnosť zapojiť sa do súťaže o tri vstupenky na trnavský koncert Nedvědovcov.

Stačí, ak správne odpoviete na otázku: Ako sa nazývala hudobná skupina bratov Nedvědovcov, ktorej pôvodný názov bol Toronto?

Odpovede spolu s menom a kontaktnými údajmi (telefón, prípadne e-mail), posielajte na adresu redakcia@trnava-live.sk.

Mená troch vyžrebovaných výhercov súťaže zverejníme v pondelok 3. júna na našom webe aj Facebooku.

Vstupenky na koncert si môžete zakúpiť aj na predajných miestach Ticketportal alebo cez tento link.

Ulož ako PDF
Napísal 31. mája 2013 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.