reklama

Honza Nedvěd vystúpi v samom závere koncertnej kariéry v Trnave

Legendárny český folkový spevák Honza Nedvěd pred časom oznámil ukončenie bohatej koncertnej kariéry.

Posledný raz ho môžu jeho fanúšikovia vidieť a počuť na pódiu 30. júna 2013.

Presne týždeň pred koncertnou derniérou budú mať výnimočnú možnosť vychutnať si posledný koncert Nedvědovcov v kompletnej zostave aj Trnavčania v priestoroch Mestského amfiteátra.

hn
Honza Nedvěd (vpravo) sa lúči so svojimi fanúšikmi rozlúčkovým turné

Foto: honzanedved.cz

V rámci slovenského rozlúčkového turné vystúpia Nedvědovci v Trnave v nedeľu 23. júna o 20. hodine.

Bratia Nedvědovci hrajú spolu alebo oddelene už desiatky rokov a stále sú zárukou kvalitnej hudby. Patria k najznámejším českým folkovým spevákom. 

Bratská dvojica začala svoju kariéru v dnes už legendárnych skupinách Spiritual Kvintet a Brontosauři. Láska ku gitare ich priviedla k trampským a lesáckym melódiám. Fanúšikov oslovili emocionálne nabitými a spevavými melódiami.

Mnohé ich piesne priam zľudoveli (Stánky, Valčíček, Na kameni kámen, Podvod a ďalšie). Bratia Nedvědovci bývajú častými hosťami slovenských pódií a naše publikum ich za to odmeňuje veľkou priazňou.

Bratia Nedvědovci bývajú častými hosťami slovenských pódií a naše publikum ich za to odmeňuje veľkou priazňou.

Vstupenky si môžete zakúpiť na predajných miestach Ticketportal alebo cez tento link.

Portál trnava-live.sk v spolupráci s mestom Trnava pripravuje súťaž o vstupenky. Podrobnosti zverejníme koncom mája.

Ulož ako PDF
Napísal 10. mája 2013 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.