reklama

Legendárny Jiří Stivín vystúpi v Trnave spolu s domácou kapelou Beans & Bullets

Kultúrne centrum Malý Berlín privíta v sobotu 22. októbra o 20.h legendárneho českého flautistu Jiřího Stivína. Jeho špeciálnym hosťom bude trnavská blus rocková kapela Beans & Bullets.

JIŘÍ STIVÍN je svetoznámy flautista, ktorý v hudobnom živote dokázal už všetko. Ovláda hru na všetky druhy fláut, spolupracoval s nekonečným množstvom hudobných telies. Napriek tomu stále tvorí a hrá a nie je tomu inak ani teraz, keď vyrazil na turné 40+40 k svojim osemdesiatym narodeninám.

Na ňom podáva dôkaz svojho nesmierneho majstrovstva, kedy sa na každom pódiu, popri svojej tvorbe, predstaví aj s hosťami, s ktorými nikdy predtým nehral a ani neskúšal.

Jednoducho sa pripoja a improvizujú. Na trnavskom koncerte vytvorí atmosféru jazzrockových dielní spolu s domácimi Beans & Bullets.


Jiří Stivín

BEANS & BULLETS sú talentovaná a zohratá trnavská kapela. Ich prejav sa pohybuje na rozmedzí moderného blues, rocku či southern rocku. Charakterizujú ich vlastné autorské energické skladby so zaujímavými aranžmánmi. Charizmu im dodáva líder a spevák Jakub Daniš so svojim originálnym vokálnym prejavom a harmonikovým majstrovstvom.

V Malom Berlíne vás čaká nesmierne zaujímavý večer. Na pódiu sa stretnú vekom dve hudobné generácie. Bude určite veľmi zaujímavé vidieť a počuť ako tento stret dopadne.

Koncertný zážitok vás pozývame vychutnať si dňa 22.októbra 2022 o 20:00 do priestorov Kultúrneho centra Malý Berlín (Štefánikova 4).

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Vstupné je 9 € v predpredaji, 12 € na mieste. Zľavnené vstupné 6€. Diváci si môžu vstupenky zakúpiť na stránke www.malyberlin.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2022 6:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.