reklama

V trnavskom Amfiku vystúpi 3. septembra legendárny Čechomor, predkapelou bude domáci Bystrík Band

Po štyroch rokoch si legendárna česká kapela Čechomor zahrá opäť v Trnave. Na pódiu Mestského amfiteátra vystúpia so svojím povestne energickým kocertom v nedeľu 3. septembra 2017.

Skupina Čechomor, už predtým kultová pre priaznivcov folku, ľudovej hudby, našlapaného „husličkárskeho punkrocku“ a world music, sa dostala do povedomia širokej verejnosti filmom Rok ďábla, popri Samotároch a Konflíkářoch asi najznámejším produktom českej nezávislej filmovej tvorby.

Kto videl Čechomor naživo, ten vie, že ich hudba vie nadupať človeka energiou, akú na iných koncertoch nenájde. A sú ľudia, ktorí si tento zážitok potrebujú opakovať znovu a znovu.

Trnavčania dostanú príležitosť zažiť Čechomor po prvý raz od roku 2013 už v nedeľu 3. 9. 2017 v trnavskom Amfiku.

Predkapelou Čechomoru bude obľúbené domáce hudobné zoskupenie Bystrík Band.


Čechomor v trnavskom amfiteátri v roku 2009

Čechomor počas tradične hudobne veľmi silného, energického a pestrého vystúpenia predstaví publiku väčšinu legendárnych hitov ako sú Michálek, Proměny, Mezi horami, Gorale, Hruška, Větříček, Místečko, Limbora a ďalšie.

Vstupenky sú dostupné aj online v sieti MaxiTicket, link tu.

Čechomor – Gorale (Live)

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2017 10:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.