reklama

V sobotu príde do Trnavy Čechomor

Jedna z najúspešnejších českých hudobných skupín Čechomor sa po viac ako troch rokoch vracia do Trnavy. Na začiatku leta 2010 bola kapela súčasťou programu Ekofestu.

Samostatný koncert odohrala zostava okolo Karla Holasa a Františka Černého v trnavskom Mestskom amfiteátri naposledy v roku 2009.

Neúnavní a vynikajúci muzikanti sú povestní odhodlaním odovzdať svojmu publiku na koncertoch maximum. Aj preto sa ich fanúšikovia na ich vystúpenia často a radi vracajú.

cechomor-trnava-2009
Z vystúpenia Čechomoru v trnavskom amfiteátri v roku 2009

Najbližší koncert v Trnave sa uskutoční už v sobotu 19. októbra 2013 v Dome kultúry na Trojičnom námestí.

Čechomor počas tradične energického a pestrého vystúpenia predstaví publiku väčšinu legendárnych hitov ako sú Michálek, Proměny, Mezi horami, Gorale, Hruška, Větříček, Místečko, Limbora a ďalšie.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

VIDEO: Čechomor – Hruška

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2013 22:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.