reklama

Pozvánka: v Synagóga Café zahrajú Monogram, Bystrík Band, Puskailer, Papp a ďalší

Trnavská Synagóga Café pripravuje na november aj posledný mesiac roka niekoľko zaujímavých kultúrnych akcií.

Ešte predtým, v závere októbra, vystúpi v príjemnom prostredí štýlovej kaviarne trnavský hudobník Ľubo Konečný.

V sobotu 29.10. o 20.30 hodine zahrá pesničkár Ľubo Konečný nielen svoje vlastné piesne o láske, šťasti a prírode, ale vypočujete si aj známe hitovky od slovenských a českých interpretov. Pre hostí bude pripravený welcome drink.

Vstupné je 2 eurá.

synagoga-cafe-koncert

Ilustračné foto: FB Synagóga Café

Po druhý raz sa predstaví v Synagóga Café na Haulíkovej ulici známy slovenský spevák Robo Papp.

V piatok 18. novembra príde do Trnavy opäť a svoje skladby zaodeje do akustického šatu.

Jedna z popredných bluegrassových formácií v Čechách a na Slovensku Monogram sa predstaví v Trnave pri príležitosti svojho 25 – ročného účinkovania.

Ak máte radi hudbu v štýle country, poznačte si dátum sobota 26. november 2016. Monogram iste nesklame a pripraví pre svojich fanúšikov veľmi príjemný zážitok.

V priebehu novembra sa v Synagóga Café uskutoční aj posedenie so slovenským hercom Lukášom Latinákom.

V decembri, zatiaľ bez konkrétne stanovených termínov, zahrajú v kaviarni napríklad Bystrík Band, Tomáš Puskailer a ďalší.

Dianie v Synagóga Café môžete sledovať aj na Facebooku (link)

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2016 6:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.