reklama

Prvé narodeniny oslávi Synagóga Café už v piatok s Robom Pappom, chystajú aj ďalšie prekvapenia

Jeden z najoriginálnejších podnikov Trnave a širokom okolí, Synagóga Café na Haulíkovej ulici, oslavuje prvé narodeniny. Hlavnou hviezdou pripravovanej párty bude aj v Trnave dobre známy spevák Robo Papp s kapelou.

Synagóga Café je v Trnave už rok. Výnimočné priestory s neopakovateľnou atmosférou však neslúžia len milovníkom kávy, dobrého vína či iných delikates. Prevádzkovatelia kaviarne tu organizujú aj koncerty a iné zaujímavé akcie.

Narodeninová párty odštartuje v piatok 4. marca 2016 o 20. hodine.

Spolu s Robom Pappom zabavia prítomných skvelí muzikanti Štefan a Michal Bugalovci, Tomáš Gajlík a Juraj Gregorík.

Lístky si môžete rezervovať v Synagóga café, zahŕňajú aj welcome drink a kúsok narodeninovej torty.

synag-cafe
mala-synagoga-max-gallery

Časť z vyzbieraného vstupného poputuje na charitatívne účely, rovnako ako tomu bolo pri otváracej akcii, kedy Synagóga Café venovala 500 eur.

Už dnes avizujú zástupcovia kaviarne zaujímavých hostí, ktorí v Synagóga Café v priebehu tohto roka vystúpia. Tešiť sa môžet na koncerty Márie Čírovej, Roba Opatovského, Bystrík Bandu a ďalších.

Ako prezradil spolumajiteľ kaviarne Šimon Štefunko, Synagóga Café rokuje o spolupráci s moderátorom Sajfom, hercom Lukášom Latinákom, DJ Milanom Lieskovským a ďalšími.

„Radi by sme Trnavčanom priniesli viacero zaujímavých a kvalitných akcií, veríme, že naša snaha vyjde a zámery sa podaria,“ skonštatoval.

Podujatie na Facebooku: link

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2016 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.