reklama

Prvé narodeniny oslávi Synagóga Café už v piatok s Robom Pappom, chystajú aj ďalšie prekvapenia

Jeden z najoriginálnejších podnikov Trnave a širokom okolí, Synagóga Café na Haulíkovej ulici, oslavuje prvé narodeniny. Hlavnou hviezdou pripravovanej párty bude aj v Trnave dobre známy spevák Robo Papp s kapelou.

Synagóga Café je v Trnave už rok. Výnimočné priestory s neopakovateľnou atmosférou však neslúžia len milovníkom kávy, dobrého vína či iných delikates. Prevádzkovatelia kaviarne tu organizujú aj koncerty a iné zaujímavé akcie.

Narodeninová párty odštartuje v piatok 4. marca 2016 o 20. hodine.

Spolu s Robom Pappom zabavia prítomných skvelí muzikanti Štefan a Michal Bugalovci, Tomáš Gajlík a Juraj Gregorík.

Lístky si môžete rezervovať v Synagóga café, zahŕňajú aj welcome drink a kúsok narodeninovej torty.

synag-cafe
mala-synagoga-max-gallery

Časť z vyzbieraného vstupného poputuje na charitatívne účely, rovnako ako tomu bolo pri otváracej akcii, kedy Synagóga Café venovala 500 eur.

Už dnes avizujú zástupcovia kaviarne zaujímavých hostí, ktorí v Synagóga Café v priebehu tohto roka vystúpia. Tešiť sa môžet na koncerty Márie Čírovej, Roba Opatovského, Bystrík Bandu a ďalších.

Ako prezradil spolumajiteľ kaviarne Šimon Štefunko, Synagóga Café rokuje o spolupráci s moderátorom Sajfom, hercom Lukášom Latinákom, DJ Milanom Lieskovským a ďalšími.

„Radi by sme Trnavčanom priniesli viacero zaujímavých a kvalitných akcií, veríme, že naša snaha vyjde a zámery sa podaria,“ skonštatoval.

Podujatie na Facebooku: link

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2016 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.