reklama

Bigbítová stálica The Blues Mother – In – Law zahrá spomienkový koncert v Synagóga Café

V sobotu 3. februára 2018 o 19.00 sa uskutoční v Synagóga Café koncert legendárnej blues rockovej skupiny The Blues Mother – In – Law (Bluesová svokra) v novom zložení.

Na koncerte sa okrem priaznivcov dobrej hudby iste stretnú aj trnavskí pamätníci či fanúšikovia „Blúsovej svokry“.

Členovia The Blues Mother – In – Law venujú februárový koncert spomienke na nedávne 50. výročie trnavskej big beatovej skupiny The Breadwinners, jej bývalým členom a zakladateľom In memoriam basgitaristovi Ferovi Keszlerovi & spevákovi Vladovi Bielkovi, ktorí už nie sú medzi nami.


The Blues Mother – In – Law v súčasnom zložení

Trnavská kapela The Breadwinners

Synagóga Café spoločne s členmi kapely srdečne pozývajú na koncert všetkých hudobných pamätníkov.

Príďte stráviť príjemný večer, zaspomínať na pekné časy nielen s „Blúsovou svokrou“, ale aj s bývalým členom The Breadwinners Tónom Šidlíkom, ktorý v skupine v roku 1967 začínal a ako jedinný stále hrá. „Tešíme sa na pamätníkov a samozrejme tiež na mladú generáciu, ktorú big beat & blues & rock baví,“ pozývajú členovia The Blues Mother – In – Law.

Predpredaj lístkov je v Synagóga Café pri bare, vstupné 7 eur, možnosť rezervácie boxov a stolov u personálu kaviarne.


Interiér Synagóga Café v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2018 22:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.