reklama

Bigbítová stálica The Blues Mother – In – Law zahrá spomienkový koncert v Synagóga Café

V sobotu 3. februára 2018 o 19.00 sa uskutoční v Synagóga Café koncert legendárnej blues rockovej skupiny The Blues Mother – In – Law (Bluesová svokra) v novom zložení.

Na koncerte sa okrem priaznivcov dobrej hudby iste stretnú aj trnavskí pamätníci či fanúšikovia „Blúsovej svokry“.

Členovia The Blues Mother – In – Law venujú februárový koncert spomienke na nedávne 50. výročie trnavskej big beatovej skupiny The Breadwinners, jej bývalým členom a zakladateľom In memoriam basgitaristovi Ferovi Keszlerovi & spevákovi Vladovi Bielkovi, ktorí už nie sú medzi nami.


The Blues Mother – In – Law v súčasnom zložení

Trnavská kapela The Breadwinners

Synagóga Café spoločne s členmi kapely srdečne pozývajú na koncert všetkých hudobných pamätníkov.

Príďte stráviť príjemný večer, zaspomínať na pekné časy nielen s „Blúsovou svokrou“, ale aj s bývalým členom The Breadwinners Tónom Šidlíkom, ktorý v skupine v roku 1967 začínal a ako jedinný stále hrá. „Tešíme sa na pamätníkov a samozrejme tiež na mladú generáciu, ktorú big beat & blues & rock baví,“ pozývajú členovia The Blues Mother – In – Law.

Predpredaj lístkov je v Synagóga Café pri bare, vstupné 7 eur, možnosť rezervácie boxov a stolov u personálu kaviarne.


Interiér Synagóga Café v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 21. januára 2018 22:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.