reklama

V Synagóga Café bude koncertovať legendárna Bluesová svokra

Originálne priestory Synagóga Café na Haulíkovej ulici v Trnave privítajú trnavskú hudobnú legendu – kapelu The Blues Mother-In-Law (Bluesová svokra).

Koncert sa uskutoční v piatok 10. júla so začiatkom o 20.30 hodine.

The Blues Mother-In-Law založili gitarista Vlado Machala (gitara, vocal) a bubeník Tono Šidlík (bicie, vocal).

blues-mother-in-law

Členovia Bluesovej svokry sú veteránmi slovenskej hudobnej scény. Kapela absolvovala rad koncertov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Už spomínaných členov kapely dopĺňajú Silvio Tibenský (bass gitara, vocal) a Laco Bartoš (gitara, vocal).

Keďže založenie skupiny sa datuje na rok 1995, piatkové vystúpenie v Synagóga Café bude zároveň aj oslavou dvadsiateho výročia jej pôsobenia na hudobnej scéne.

Skupina ponúka neortodoxný a dynamický blues rock s vlastnými skladbami a vo vlastnej úprave rôznych rockových štandardov.

Vstupenky sú v predaji priamo v Synagóga Café.

Udalosť je na Facebooku, link tu.

synagoga-cafe-trnava

Foto: Synagóga Café

Ulož ako PDF
Napísal 8. júla 2015 18:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.