reklama

Marián Čekovský vystúpi s kapelou v Trnave, publikum si užije aj domáceho DJ Spina v spolupráci s Gabom

Obľúbený slovenský hudobník, komik, moderátor, dabingový herec, skladateľ a v neposlednom rade skvelý spevák a zabávač zavíta do Trnavy.

Marián Čekovský vystúpi v Trnave vo štvrtok 16. marca 2023 o 19:00 v novom priestore OOZI na Trstínskej ulici.

Novootvorený, jedinečný a netradičný priestor OOZI v sebe spája industriálny štýl, ktorý je vkusne doplnený modernými prvkami. V tomto nadčasovom priestore ale „Čeky“ nevystúpi sám. Predstaví sa v jedinečnej zostave „MARIÁN ČEKOVSKÝ & BAND“, kde ho bude sprevádzať rodák z Trnavy Michal Bugala na gitare, Peter Tomko tiež na gitare, Roman Vitkovský na akustickej gitare a Martin Janočko na bicích.

O warmup a afterparty sa postará nekonvenčné spojenie DJ Spinhandz, ktorého bude sprevádzať známy trnavský muzikant a spevák GABO na bicích nástrojoch.

V novučičkom priestore OOZI budete mať možnosť ochutnať streetfoodové špeciality a drinky pripravené špeciálne pre tento večer.

Lístky sú v predaji na https://vstupenky.maxiticket.sk/marian-cekovsky-band-2023-trnava

Na košickom konzervatóriu vyštudoval Marián Čekovský hudobno-dramatický odbor a tiež hru na klavír. Pôsobením v hudobnej kapele No Name sa dostal do povedomia ľudí.

Spolupracoval s významnými osobnosťami slovenskej hudobnej scény – Richardom Müllerom, Vašom Patejdlom, Pavlom Hammelom, Robom Grigorovom, Darou Rolins, IMT Smile, Kontrafaktom a mnohými ďalšími.

Venuje sa tiež písaniu hudby k filmom, seriálom, do hudobných relácií a divadelných predstavení, pričom využíva rôzne žánre ako pop-music, rock, jazz, hip-hop a pre najmladších skladá tiež detskú hudbu.

Marián je známy z televíznej obrazovky, kde moderoval napríklad Mini Talent Show, účinkoval ako porotca v relácii Tvoja tvár znie povedome, Česko-Slovenská SuperStar a tiež zabával ľudí v Inkognite. Jeho tvár sa taktiež objavila v seriáli Hoď svišťom.

V roku 2004 dostal hudobné ocenenie Aurel ako najlepší inštrumentalista roka. V roku 2011 si v súťaži OTO odniesol prvé miesto v kategórii spevák roka.


DJ Spinhandz


Gabo

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2023 7:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.