reklama

Dan Bárta, En.dru, Marián Čekovský a Dano Dangl na Festivale Lumen 2013

Festival Lumen opäť pritiahne tisícky mladých ľudí do Trnavy už 7. a 8. júna.

V rámci konceptu city music festivalu sa už po druhýkrát bude konať na viacerých miestach.

Okrem Trojičného námestia, kde už tradične vystúpia zahraničné i slovenské gospelové kapely, sa festival bude odohrávať aj na ďalších miestach ako Mestský amfiteáter, Kino Hviezda, Divadlo Jána Palárika a radničné nádvorie.

Organizátori potvrdili viacerých hostí sprievodného programu, ktorý je tento rok pod názvom XL zóna spoplatnený sumou 7 eur (6 € v predpredaji).

lumen-2012-4
Zaplnené Trojičné námestie počas festivalu Lumen

Medzi hosťami sú viaceré známe mená ako český spevák a textár Dan Bárta, vicemajster sveta v beatboxe a loopingu En.dru, známy slovenský spevák a hudobník Marián Čekovský, slovenský horolezec Zoltán Demján, moderátor, herec a televízny tvorca Dano Dangl a mnohí ďalší.

Program festivalu tak poskytne naozaj rôzne žánre od koncertov, cez divadlo a talkshow až po prednášky a workshopy.

Rezervovať ubytovanie alebo vstup do XL zóny si môžete na adrese: www.fln.sk/tickets, prípadne aj počas festivalu v stánku informácii na Trojičnom námestí.

Aktuálne novinky a mená hostí nájdete na www.fln.sk alebo na Facebook stránke Festival Lumen.

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2013 7:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Festival Lumen, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dan Bárta, En.dru, Marián Čekovský a Dano Dangl na Festivale Lumen 2013”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.