reklama

Festival Lumen 2013 už budúci víkend, novinkou sú osobnosti v XL zóne

21. ročník Festivalu Lumen sa v Trnave uskutoční už budúci víkend 7. a 8. júna. Desiatky zahraničných i slovenských interpretov a hostí ponúknu návštevníkom festivalu dva dni skvelého programu.

Hlavné hudobné pódium sa už tradične bude nachádzať na Trojičnom námestí. Počas piatkového programu sa predstavia formácie Vigília (SK), The Elements (SK), Good weather forecast (DE), LZ7 (UK) a večer uzavrie DJ Galactus Jack (UK). V sobotu sa program na hlavnom pódiu začína 16:30 slovenskou kapelou noXcuse (SK), nasledujú Out of control (SK), My little Rockstar Dream (DE), Purified (AUS) , Summertime choir (IT) a nakoniec headliner festivalu, bristská kapela !Audacious.

lumen2011-24
Hlavné festivalové pódium vyrastie tradične na Trojičnom námestí

Novinkou festivalu je spoplatnenie sprievodného programu s názvom XL zóna. Organizátori v nej pripravili program na ďalších štyroch miestach.

V mestskom amfiteátri sa v piatok predstavia dva slovenské projekty: Godzone a Tanečné divadlo Atak. Počas soboty máte v rámci XL zóny možnosť navštíviť až 4 bloky prednášok a workshopov, multižánrový program Stage v Kine Hviezda s hosťami ako Dan Bárta a End.ru, Zoltán Demján, Andrea Bučková, Daniel Pastirčák, Jozef Lupták a Longital, ďalej talkshow ČEKY POINT s Mariánom Čekovským a hosťami (Dano Dangl, Samuel Piasecký, Radoslav Repický a hudobní hostia).

Vstup do XL zóny si môžete počas festivalu zakúpiť na Trojičnom námestí za 7€.

Tak ako minulý rok, aj tentokrát je pre deti pripravený detský kútik s nafukovacou atrakciou a maľovaním na tvár na Radničnom nádvorí. Bude otvorený v piatok od 17:00 do 20:00 a v sobotu od 10:30 do 20:00. V sobotu poobede navyše deti čaká Divadlo Agapé s dvomi predstaveniami o 15:00 a 16:30.

Aktuálne novinky a informácie nájdete na www.fln.sk alebo na Facebook stránke Festival Lumen.

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2013 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Festival Lumen 2013 už budúci víkend, novinkou sú osobnosti v XL zóne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.