reklama

Hudobný festival Lumen už o týždeň

lumen-logoNajväčší festival gospelovej hudby na Slovensku, festival Lumen, sa bude konať v piatok a sobotu 29. a 30. mája 2009 na Trojičnom námestí a v Mestskom amfiteátri v Trnave. Tak ako vlani, aj tentoraz bude vstup na Lumen zadarmo a pre všetkých záujemcov.
Počas dvoch dní sa predstavia kapely ako Third Day (USA), ktorí sú držiteľmi ocenenia Grammy, Starfield (CAN), Hillsong Kyjev (UA), Eternal Sunshine (UK), The Cadettes (NOR), LZ7 (UK), Leaf (PL), Lakatos Projekt (HU). Nebudú chýbať ani zástupcovia slovenskej gospelovej scény, kapely Timothy, Saleziáni, Tretí deň, Janais a víťazi súťaže Lumen Newcomer 2009 a Lumen Artist 2009.
Okrem hudobného programu festival ponúka možnosť na stretnutia v priateľskej atmosfére, návštevu sprievodných podujatí, ktorými sú workshopy, prednášky a diskusie.
17.ročník Festivalu LUMEN sa ponesie v duchu hesla Call for Freedom (Volaj po slobode), ako spomienka na 20 rokov od nežnej revolúcie.

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2009 0:08. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.