reklama

Koncert krásnych balád v novom šate: V Trnave vystúpi prvá dáma slovenského folku Zuzana Homolová

Kultúrne centrum Malý Berlín privíta v piatok 11. marca 2022 o 20.00 h vo svojich priestoroch prvú dámu slovenského folku, Zuzanu Homolovú.

Na pódium privedie Zuzana Homolová svojich dlhoročných spolupracovníkov Sama Smetanu a Miloša Železňáka. Táto trojica sa venuje interpretáciám slovenských balád. Zuzana Homolová ich prepisuje a zhudobňuje do podôb nerozoznateľných od pôvodných verzií.

Touto odvadhou, originálnym pohľadom a dlhoročným komponovaním sa vypracovala na čelnú predstaviteľku žánru folk a world music. Môže sa pýšiť spoluprácou s mnohými špičkovými hudobníkmi ako Vlasta Redl, Jiří Stivín, Vladimír Merta či Daniel Salontay.

Ich koncerty sa nesú v znamení pohody, divákom ponúkajú uvoľnenú a veľmi príjemnú atmosféru. Vypočuť si nádherné staré piesne v úplne novej podobe je vždy skvelý zážitok.

Vstupné na podujatie je 5 € v predpredaji, 8 € na mieste, zvýhodnené vstupné pre seniorov, ZŤP a študentov je 4 €.

Diváci si môžu vstupenky zakúpiť v predpredaji na stránke centra.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2022 7:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.