reklama

O primátorskú stoličku v Trnave sa bude uchádzať aj Zuzana Bošnáková

Celoslovenská rada KDH na svojom zasadnutí vo Zvolene rozhodla o tom, že kandidátkou hnutia na primátorku Trnavy v komunálnych voľbách 2022 bude Zuzana Bošnáková.

Doposiaľ kandidatúru na primátorskú stoličku v tohtoročných voľbách ohlásili trnavský podnikateľ Branislav Baroš, súčasný primátor Peter Bročka, právnik a poslanec Marián Galbavý.

Zuzana Bošnáková je dcérou bývalého primátora Trnavy Štefana Bošnáka, ktorý stál v čele mesta v rokoch 1994 až 2010. Stala sa štvrtou osobou, ktorá sa bude uchádzať o primátorský post.


Zuzana Bošnáková

FOTO: FB

„Celoslovenská Rada KDH ma schválila ako kandidátku na primátorku nášho krásneho mesta Trnava. Som vďačná a zároveň poctená dôverou, ktorú do mňa vložili. Som odhodlaná ponúknuť svoj pohľad na to, ako by mala byť Trnava spravovaná a rozvíjaná. Nech je Trnava slušné mesto, otvorené dialógu, ktoré na svojej histórii a koreňoch stavia, užíva si zodpovedne prítomnosť s ohľadom na budúce generácie,“ publikovala vyjadrenie na svojom facebooku.

Avizovala tiež predstavenie svojich programových priorít a tímu, s ktorým sa bude uchádzať o hlasy Trnavčanov. Plánuje tiež stretnutia s verejnosťou.

Zuzana Bošnáková sa aktívne podieľa na dianí v meste už niekoľko rokov, je členkou KDH aj iniciatívy Naše MesTTo, ktorá sa zaoberá rôznymi spoločenskými témami.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2022 18:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.