reklama

Countryfest Bohunice sa v tomto roku neuskutoční. Organizátori rozhodli o zrušení festivalu

Organizačný štáb Countryfestu Bohunice rozhodol o zrušení podujatia v roku 2020 pre pandémiu koronavírusu. Organizátori zároveň oznámili termín budúceho ročníka v dňoch od 16. do 18. júla 2021.

Obľúbený festival, ktorý organizuje Obec Jaslovské Bohunice, sa koná tradične v druhej polovici júla v priestoroch miestneho amfiteátra a priľahlom zámockom parku.


Amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach

Ilustračné foto

Podujatie každoročne navštevuje niekoľko tisíc ľudí zo Slovenska aj zahraničia. Okrem množstva koncertov je festival známy aj bohatým sprievodným programom pre celé rodiny.

Hlavnými hviezdami Countryfestu Bohunice 2020 mali byť Tomáš Klus a Franta & Vojta Nedvědi.

„Festival sa z dôvodu pandémie COVID-19 bohužiaľ neskutoční. Veríme,že nám zachováte priazeň a stretneme sa všetci na Countryfeste 2021 (16.-18.7.2021) a spravíme všetko preto, aby vystúpili kapely ktoré mali hrať tento rok,“ informovali organizátori vo štvrtok 23. apríla na Facebooku.

Úvahy o zrušení tohto ročníka naznačili organizátori už v prvej polovici apríla.

„Nikto dnes nevie, kedy skončí pandémia, ako dlho po jej skončení bude povolené organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí. Ďalším problémom sú uzatvorené hranice a karantény. Headlinermi festivalu sú Tomáš Klus, Nedvědi a Michal Tučný Revival – a to sú všetko občania ČR. Ďalšou zahraničnou kapelou sú Music Road Pilots z Holandska,“ skonštatoval Roman Áč z organizačného štábu.

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2020 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.