reklama

Jarmok klope na dvere. Pozrite si mapu a informácie o rozmiestnení stánkov

Tradičný trnavský jarmok 2015 sa uskutoční v dňoch od 10. do 13. septembra. Prinášame prehľad o rozmiestnení stánkov, atrakcií, ako aj základné informácie o plánovanej organizácii dopravy v centre mesta.

Jarmok bude situovaný v lokalitách ulíc Dolné bašty (v úseku od súdu po križovatku s ulicou Športová), Paulínska, Dolnopotočná (za Jednotou), na Trojičnom námestí, uliciach Hlavná, Trhová, Radlinského, Vajanského (parkovisko pri Katastrálnom úrade), Radlinského (parkovisko pri Bernolákovej bráne) a v Parku Antona Bernoláka.

Predaj tovaru je povolený od ôsmej hodiny vo štvrtok 10. septembra do nedele 20. hodiny, občestvovacie stánky a kolotočne majú povolenú prevádzku o hodinu dlhšie (viď tabuľka na konci článku).

jarmok_1

Ilustračné foto

Drevené stánky s ľudovo-umeleckými a remeselnými výrobkami budú umiestnené na pešej zóne, Trojičnom námestí a Radlinského ulici.

Stánky s komerčným tovarom budú rozmiestnené na Dolnopotočnej ulici za Jednotou, na Paulínskej ulici, Trhovej pri mestskom úrade, Dolných baštách (medzi Šporotvou ulicou a súdom) a na Vajanského ulici.

Pre kolotoče sú vyhradené tri lokality: na parkovisku za OD Jednota, medzi Balakovom a poisťovňou na Paulínskej a v Orolskej záhrade.

Občerstvovacie centrá sú situované na parkovisku pri Bernolákovej bráne a na Vajasnkého ulici na parkovisku pri Katastrálnom úrade.

Od utorka 8. do nedele 13. septembra 2015 budú úplne uzavreté ulice Hlavná, Dolnopotočná, Trhová, Dolné bašty (na úseku od súdu po križovatku so Športovou ulicou), Paulínska, Hviezdoslavova (v úseku pred poštou), Trojičné námestie, Trhová, Radlinského, Divadelná, Františkánska, bývalé Jakubské námestie, Vajanského (v úseku od Hlavnej po parkovisko), parkovisko na Vajanského (parkovisko pri Katastrálnom úrade), parkovisko pri Bernolákovej bráne, časť Námestia SNP (na úseku od križovatky s Rázusovou po Hlavnú) a časť Hlavnej ulice (na úseku od Námestia SNP po Trhovú ulicu).

Prístup na Vajanského ulicu bude sprístupnený len pre obyvateľov.

Hlavné pódium bude umiestnené na Trojičnom námestí a situované v dolnej časti pri pošte.

Kompletný kultúrny program jarmoku nájdete v tomto článku.

Mapa rozmiestnenia TTJ 2015 (pre zväčšenie kliknite na obrázok):
jarmok-2015-map

Zdroj: mesto Trnava

Povolený čas predaja počas jarmoku:
jarmok-terminy

Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2015 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Jarmok klope na dvere. Pozrite si mapu a informácie o rozmiestnení stánkov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.