reklama

Jarmok uzatvorí ulice v centre mesta pre dopravu, prípravy začnú už od pondelka

Tradičný trnavský jarmok sa uskutoční od štvrtka 7. do nedele 10. septembra 2017. Dopravné obmedzenia z dôvodu súvisiacich technických príprav podujatia potrvajú v centre Trnavy od večerných hodín v pondelok 4. do pondelka 11. septembra.

Vodiči sa musia pripraviť na dopravné obmedzenia v celej centrálnej mestskej zóne.

Dotknú sa ulícRadlinského v úseku od Bernolákovej brány po Ulicu Hlavná, na parkovisku pri Bernolákovej bráne, na Námestí kráľovnej Konštancie, na Trojičnom námestí, na Ulici Dolnopotočná, na parkovisku na Ulici Dolnopotočná, na Ulici Paulínska, Antona Malatinského, Veselá Trhová, Hlavná po križovatku s Námestím SNP, na Ulici Vajanského, na parkovisku na Ulici Vajanského, na Ulici Dolné Bašty v úseku od Okresného súdu po Západoslovenské múzeum, na Ulici Hviezdoslavova, miestnej komunikácie a cyklochodníka v Parku Antona Bernoláka v Trnave.

Ilustračné foto

DOBA UZÁVIEROK

Od 19.00 hod. v pondelok 04. septembra do 07.00 hod. 11. septembra Ulica Radlinského v úseku od Bernolákovej brány po Ulicu Hlavná, parkovisko pri Bernolákovej bráne, Námestie kráľovnej Konštancie, parkoviská na Ulici Vajanského a na Ulici Dolnopotočná.

Od 19.00 hod. 05. septembra do 07.00 hod. 11. septembra Trojičné námestie, Ulica Dolnopotočná, Ulica Paulínska, Ulica Antona Malatinského, Ulica Veselá, Ulica Trhová, Ulica Hlavná po križovatku s Námestím SNP, Ulica Vajanského v úseku od Ulice Hlavná po budovu Katastrálneho úradu, , Ulica Dolné Bašty v úseku od Okresného súdu po Západoslovenské múzeum, Ulica Hviezdoslavova

Od 07.00 hod. dňa 07. septembra do 07.00 hod. 11. septembra komunikácia a cyklochodník v Parku Antona Bernoláka.

Popis a dĺžka obchádzky: obyvatelia vyššie uvedených ulíc – rezidenti budú mať vjazd povolený na základe rezidentských kariet, pre ostatné vozidlá je vstup do lokality jarmočiska povolený na základe karty vydanej Organizačnou skupinou TTJ 2017.

Obchádzková trasa bude po uliciach Hlboká, Hospodárska, Zelený kríčok a Kollárova.

Orientačná mapka TTJ 2017

Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2017 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Jarmok uzatvorí ulice v centre mesta pre dopravu, prípravy začnú už od pondelka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.