reklama

Jarmok uzatvorí viaceré ulice v centre Trnavy už od stredajšieho rána

Od stredy 8. septembra začnú platiť pre blížiaci sa jarmok uzávierky v centre mesta. Ich platnosť vyprší až v nedeľu 12. septembra večer. Organizačná skupina Tradičného trnavského jarmoku (TTJ) upozorňuje vodičov, že už v utorok o 22. hodine uzatvorí pre dopravu ulice Hlavná, Paulínska, Dolné bašty, Dolnopotočná, Športová, Strelecká a Trojičné námestie.

Ilustračné foto

Doprava bude organizovaná prenosným dopravným značením. „Obyvatelia, ktorí majú v centrálnej mestskej zóne a lokalite jarmočiska trvalý pobyt, budú mať vjazd s motorovým vozidlom umožnený. Majitelia obchodných prevádzok, zásobovanie a účastníci TTJ 2010 ako sú predávajúci a účinkujúci sú povinní mať pri vjazde kartu, oprávňujúcu na vjazd do jarmočiska. Kartu dostanú na mestskom úrade pred začiatkom jarmoku,“ upozorňuje organizačná skupina TTJ a pripomína, že karta neoprávňuje zastaviť alebo stáť, kde je to zákonom zakázané. Sú to najmä chodníky, dopravné tiene, prechody, vyhradené státie, zásobovacie miesta, invalidné parkovacie miest, a podobne.

Zásobovanie v centrálnej mestskej zóne bude povolené vo štvrtok 9. septembra do 12. hodiny. Počas ostatných dní – v piatok, sobotu a nedeľu ráno do 09. hodiny a podvečer po 18. hodine. V inom čase bude vjazd do lokality jarmočiska zakázaný.

Karty na vjazd do CMZ počas TTJ sa vybavujú nasledovne:

majitelia obchodných prevádzok a zásobovanie kancelária prvého kontaktu – okienko č. 2 Ing.Bukovčáková

komerční predajcovia a atrakcie ĽTZ – I.posch. č. dv. 103 PhDr.Šimiková

technická obsluha – I.posch. č. dv. 105 Srdoš

remeselníci a účinkujúci na kultúrnom programe – I.posch. č. dv. 145 Pekárová.

Obyvatelia s trvalým pobytom v CMZ majú vstup na základe trvalého pobytu bez karty na vjazd.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2010 22:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.