reklama

Vodiči, pozor na uzávierky ulíc v centre kvôli jarmoku

Tradičný trnavský jarmok si aj v tomto roku vyžiada dopravné obmedzenia v centre mesta.

Od 6. hodiny v sobotu 6. septembra až do 24. hodiny v pondelok 15. septembra budú úplne uzavreté parkoviská na Radlinského ulici, pri „agrise“ na Vajanského ulici a pri Bernolákovej bráne.

Od 7. hodiny v utorok 9. septembra do 24. hodiny v nedeľu 14. septembra budú pre dopravu úplne uzavreté aj ulice Paulínska, Trhová, Dolné bašty, Veselá, Antona Malatinského, Radlinského, Vajanského, Dolnopotočná, Divadelná a chodník v Parku Antona Bernoláka.

uzavierka-zakaz
Od sobotného rána je uzavretá aj časť Radlinského ulice

Občanom, ktorí bývajú na týchto uliciach, bude vjazd povolený. Vozidlám zásobovania bude vjazd povolený na základe karty, ktorú dostanú od organizačnej skupiny Tradičného trnavského jarmoku 2014.

Obchádzková trasa povedie po uliciach Halenárskej a Jána Hollého.

Za organizáciu podujatia pod ochranou uzávierky zodpovedá organizačná skupina TTJ 2014.

Všetky informácie o TTJ 2014 sú zverejnené na webovom portáli www.trnava.sk v časti Užitočné informácie – Tradičný trnavský jarmok 2014.

Mesto Trnava ďakuje občanom a návštevníkom mesta za pochopenie a rešpektovanie nevyhnutných dopravných obmedzení počas Tradičného trnavského jarmoku.

(tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2014 8:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.