reklama

Centrum Trnavy začnú kvôli jarmoku uzavierať pre dopravu v pondelok

Od pondelkového rána 2. septembra budú na týždeň do popoludňajších hodín 9. septembra 2019 uzavreté pre Tradičný trnavský jarmok viaceré ulice a parkoviská v centre mesta.

Vodiči nebudú mať možnosť využívať miestne komunikácie a parkoviská na uliciach Vajanského, Radlinského, Doplnopotočnej, Paulínskej, Dolných baštách, Trhovej a Hviezdoslavovej.

Ilustračné foto

Uzávierky sa budú týkať parkovísk pri Bernolákovej bráne na Radlinského ulici, pri okresnom úrade na Vajanského ulici a parkoviska na Doplnopotočnej ulici za OD Jednota.

Pre dopravu bude úplne uzavretá aj cesta na Doplnopotočnej ulici od Halenárskej po Paulínsku ulicu v dĺžke 135 m, Paulínska ulica od Doplnopotočnej po Dolné bašty v dĺžke 325 m, ako aj Radlinského ulica od mosta pri Bernolákovej bráne.

Obchádzková trasa v tomto prípade nie je možná, keďže jarmok sa koná v celom centre mesta, ktoré bude pre dopravu uzavreté.

V šíršom centre Trnavy budú prejazdné ulice Halenárska na Invalidskú ulicu, Hornopotočná a Pekárska.

Vajanského ulica bude od parkoviska pri okresnom úrade po Zámočnícku ulicu obojsmerná.

UMIESTNENIE PRENOSNÉHO DOPRAVNÉHO ZNAČENIA

Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2019 8:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.