reklama

Obmedzenia pre vodičov kvôli jarmoku potrvajú do pondelka

Až do pondelka 12. septembra 2016 platí v uliciach mesta upravený dopravný režim. Vodiči sa s autami nedostanú do viacerých ulíc, uzavreté budú aj tri parkoviská. Dôvodom je Tradičný trnavský jarmok.

Mesto Trnava vydalo povolenia na uzávierky miestnych komunikácií.

Týkajú sa ulíc Paulínska, Trhová, Veselá, Dolnopotočná, Športová, Strelecká, Vajanského, Divadelná a Antona Malatinského. Uzávierky platia aj pre parkoviská na uliciach Radlinského, Vajanského, Dolných baštách a chodník v Bernolákovom sade v Trnave.

Uzávierky začali platiť v utorok v ranných hodinách.

uzavierky-jarmok2016
Pre zväčšenie mapy s uzávierkami kliknite na obrázok

Obyvatelia dotknutých ulíc budú mať povolený vjazd do centra na základe trvalého pobytu. Majitelia obchodných jednotiek, súkromných firiem a majitelia stánkov budú mať povolený vjazd do lokality jarmočiska na základe karty, ktorú im vydá Organizačná skupina TTJ 2016.

Obchádzková trasa centra mesta bude po uliciach Halenárska, Hlboká, Hospodárska, Zelený kríčok a Kollárova.

Všetky dopravné obmedzenia platia do poludnia v pondelok 12. septembra.

„Počas Tradičného trnavského jarmoku sa zníži štandard prostredia i možnosť parkovania. Ospravedlňujeme sa za dočasnú nepohodu. Mesto Trnava ďakuje za pochopenie, toleranciu a rešpektovanie nevyhnutných obmedzení počas trvania akcie,“ vyhlásilo riaditeľstvo TTJ.

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2016 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.