reklama

Čiastočné uzávierky na Šrobárovej kvôli vodovodu potrvajú do 20. decembra

Mesto Trnava po dohode s Okresným riaditeľstvom PZ a Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave a po prerokovaní žiadosti spoločnosti EUROSTAVBY SK, s.r.o., vydalo povolenie na čiastočnú uzávierku miestnej komunikácie na Šrobárovej ulici v Trnave od štvrtka 3. novembra do utorka 20. decembra 2016.

Pre rekonštrukciu vodovodných sietí a zriaďovanie vodovodných prípojok na Šrobárovej ulici budú v tejto lokalite dopravné uzávierky. Cesta bude počas prác prejazdná s obmedzeniami.

Ako informoval odbor dopravy na mestskomm úrade, na troch miestach bude raz uzavretá jedna polovica komunikácie na pravej strane ulice v smere od križovatky ulíc Šrobárová-Zelený kríčok-Stefánikova na križovatkou Šrobárova-Hospodárska-Trstínska.

Na ľavej strane komunikácie vytvoria dva zúžené jazdné pruhy, použije sa aj pruh určený na parkovanie.

Po položení potrubia na pravej strane komunikácie bude ryha výkopu zabezpečená premostením z oceľových plechov so šírkou najmenej 3 metre a uzavretá bude druhá polovica komunikácie na jej ľavej strane.

srobarova

Ilustračné foto

Takýmto spôsobom bude komunikácia rozkopaná na troch miestach. Práce sú tak rozdelené na tri etapy v období od 3. novembra do 20. decembra 2016.

Tri uzavreté úseky komunikácie dosiahnu dĺžku približne 60 až 90 metrov.

Obchádzková trasa nie je potrebná, pretože počas prác bude vždy jedná polovica komunikácie prejazdná.

Na ľavej strane v dvoch jazdných pruhoch so šírkou 5,5 metra a na pravej strane v jednom jazdnom pruhu so šírkou najmenej 3 metre.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2016 6:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.