reklama

Čiastočné uzávierky ciest na Cukrovej a Šrobárovej

Mesto Trnava po dohode s OR PZ SR, Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave a po prerokovaní žiadosti spoločnosti Termomont Dolná Krupá, s.r.o., vydalo povolenie na čiastočné uzávierky miestnej komunikácie na uliciach Cukrová a Šrobárova v Trnave.

Dôvodom uzávierky na Cukrovej ulici je rozkopanie komunikácie za účelom zriadenie kanalizačnej prípojky pre tenisové centrum.

Počas prác bude zavretý iba jeden jazdný pruh.

„Prekopanie komunikácie sa bude realizovať iba na polovici komunikácie a uzavretý úsek bude v dĺžke cca 25 m. Obchádzková trasa nie je potrebná, pretože výkopové práce sa budú realizovať iba na jednej polovici komunikácie a cestná premávka bude vedená po druhej polovici, resp. po vedľajšom jazdnom pruhu,“ informuje Odbor dopravy a komununálnych služieb Mestského úradu v Trnave.

Uzávierka bude prebiehať od piatka 18. marca do 31. marca.

uzavierka-cesty

ILUSTRAČNÉ FOTO

S dopravným obmedzením je potrebné počítať v rovnakom termíne aj na Šrobárovej ulici pri Zelenom kríčku.

Dôvodom čiastočnej uzávierky je zriadenie vodovodnej, kanalizačnej a plynovej prípojky pre polyfunkčný dom.

Počas prác bude vždy uzavretý iba jeden jazdný pruh. Prekopanie komunikácie sa bude realizovať po polovici komunikácie a uzavretý úsek na komunikácii bude v dĺžke približne 25 m.

Ani v tomto prípade nie je potrebná obchádzková trasa, pretože vozidlá počas prekopania jednej polovice komunikácie môžu jazdiť po vedľajšom jazdnom pruhu.

„Pri prekopaní celej šírky komunikácie budu jazdiť po jazdnom pruhu, ktorý bude premostený oceľovými plechmi,“ oznámil odbor dopravy.

Práce majú začať v piatok 18. marca, dokončiť ich plánujú 31. marca.

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2016 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.