reklama

Plynári vymenia staré potrubia, cesty na Kopánke budú rozkopané

Spoločnosť SPP – distribúcia pripravuje na Kopánke rekonštrukciu a výmenu zastaralých a poškodených plynových potrubí.

Stavebné práce budú prebiehať v dvoch etapách od prvej polovice apríla do konca júna a od začiatku júla do konca októbra 2015.

Modernizácia plynovodov sa dotkne ulíc Sibírska, Štefana Fidlíka, T. Milkina, Rudolfa Dilonga, Pavla Hlbinu, Jána Hlubíka, Francisciho, Námestia Slovenského učeného tovarišstva a chodníka na Špačinskej ceste v Trnave.

rekonstrukcia
Časť Kopánky čakajú rozkopávky ulíc

Povolenie na rozkopávky, ktoré budú spojené s čiastočnými uzávierkami komunikácií, obdržal investor od mestského úradu.

Druh uzávierok

Čiastočné uzávierky na všetkých vyššie uvedených uliciach. Vzhľadom na to, že sa budú práce realizovať na jednej polovici komunikácie, t. z. bude uzavretý jeden jazdný pás, cestná premávka bude vedená po druhom jazdnom páse a usmernená prenosným dopravným značením.

Doba uzávierok

V 1. etape sa budú práce realizovať na ulici Sibírska, Námestí Slov. Učeného tovarišstva a Špačinskej ceste – chodník, a to v období od 7. apríla do 30. júna 2015.

V 2. etape sa budú práce realizovať na uliciach Štefana Fidlíka, Rudolfa Dilonga, Pavla Hlbinu, Jána Hlubíka, T. Milkina a Francisciho, a to v dobe od 1. júla do 30. októbra 2015.

Úsek a dĺžka uzávierky

Úseky uzávierok v prvej etape budú v nasledovných dĺžkach: na ulici Sibírska – 85 m, na Námestí Slov. Učeného tovarišstva – 82 m, na Špačinskej ceste bude uzavretá polovica chodníka v pracovnom úseku do 50 m a v celkovej dĺžke – 446 m.

V 2. etape budú nasledovné dĺžky uzávierok: na ulici Fidlíka -188 m, Dilonga – 201 m, P. Hlbinu – 218 m, J. Hlubíka – 2×10 m, T. Milkina – 34 m, a na Francisciho – 126 m.

Popis a dĺžka obchádzky

Obchádzkové trasy nebudú potrebné, pretože cestná premávka bude na predmetných komunikáciách vedená po druhom jazdnom páse a usmernená prenosným dopravným značením.

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2015 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Plynári vymenia staré potrubia, cesty na Kopánke budú rozkopané”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.