reklama

V sobotu nechajte auto doma a príďte na Rínek peši

Už túto sobotu 13. mája 2017 sa na Kapitulskej ulici a priľahlom Mikulášskom námestí uskutoční obľúbený Trnavský rínek. S tým sú však spojené aj dopravné obmedzenia, na ktoré sa treba pripraviť.

Počas Trnavského rínku čaká návštevníkov a návštevníčky už avizované širšie korzovanie po celkovo uzavretej Kapitulskej ulici a Mikulášskom námestí.

Organizátori z neziskovej organizácie Bronco by týmto radi poďakovali všetkým obyvateľom Kapitulskej ulice a Mikulášskeho námestia za ochotu a trpezlivosť počas uzávierky ulice ktorá bude trvať od 6.00 – 18.00 hod.

Zároveň upozorňujú, že na Kapitulskú ulicu nebude počas konania trhu povolený vjazd autám. Trnavských návštevníkov vyzývajú, aby auto nechali doma a na Trnavský Rínek prišli radšej peši.

Na Rínku vás bude čakať viac ako 100 predajcov lokálnych produktov a výrobkov, celodenný sprievodný program a dobrá atmosféra. Súčasne si môžete užiť prechádzku peknou májovou Trnavou.

(organizátori)

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2017 7:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.