reklama

Vianočný Trnavský rínek bude už túto sobotu

V sobotu 6. decembra sa stane synagóga na Halenárskej ulici miestom konania Vianočného Trnavského rínku. Objekt synagógy privíta návštevníkov príjemnou predvianočnou atmosférou, vyzdobená snehovými vločkami a svetielkami.

Na Rínku nájdete tú najlepšiu ponuku produktov, ktoré sú originálne, kvalitné a vyrábané na Slovensku. Určite tu nájdete darček pod stromček pre každého.

Návštevníkov čaká približne štyridsať vybraných predajcov, ktorí ponúknu zápisníky, tričká, knihy, šperky, štrikované čiapky a šály, krásne hračky, obrázky a detské oblečenie. Môžete si tu kúpiť aj med od včelára, oblátky, orechy a domáce džemy.

Na dvore si pochutnáte na poctivom punči s ovocím, koláčoch, boršči, chlebe opečenom na šporhelte a skvelých Rínkovníkoch – benefičných koláčikoch.

vian-rinek
Program vianočného rínku

Tentokrát sa Trnavský rínek bude niesť aj v charitatívnom duchu. Zaplatením vstupného vo výške 2 eur prispejete na pomoc sociálne slabým rodinám.

Ako dopĺňajú organizátorky: „Počas príprav Vianočného Trnavského rínku sme komunikovali s niekoľkými neziskovými organizáciami a zistili sme, že mnohí ľudia si nemôžu dovoliť mať krásne a pokojné sviatky. Rozhodli sme sa, že využijeme potenciál Trnavského rínku a všetky peniaze vyzbierané zo vstupného darujeme ľuďom v núdzi. Vyzbieranými peniazmi pomôžeme napríklad slobodným mamičkám, týraným deťom a sociálne slabým rodinám. O distribúcii peňazí budeme po Rínku všetkých informovať.“

Okrem vstupného môžete na Trnavský rínek priniesť i drobné darčeky pre deti ako knihy, hračky, alebo školské pomôcky, ktoré budeme zbierať na jasne označenom mieste v synagóge. Podmienkou je, aby boli prinesené veci nové, aby tak mohli putovať priamo pod vianočný stromček.

Počas sobotného rínkovania bude pripravený i sprievodný program – vystúpia tri kapely a počas celého dňa budú v synagóge prebiehať aj workshopy zamerané na výrobu vianočný ozdôb a darčekov.

„Veríme, že sa nám opäť podarí vytvoriť príjemnú atmosféru a ľudia si budú môcť pohodlne nakúpiť krásne a originálne darčeky pre svojich blízkych. Trnavský rínek bude otvorený od 10.00 -19.00, na všetkých sa veľmi tešíme!“

Plagát:
rinok-ZIMA-pl

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2014 7:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.