reklama

Vianočný Trnavský rínek bude v sobotu 15. decembra na Nádvorí

Príďte si v sobotu 15. decembra 2018 v čase od 10.00 do 19.00 hod. užiť vianočnú atmosféru Trnavského rínku v krásnych priestoroch Nádvoria na Štefánikovej ulici.

Výber tých najlepších slovenských výrobcov a predajcov vám ponúkne skutočné vianočné poklady a možnosť kúpiť pod stromček originálne darčeky: ručne pletené svetre či čiapky, drevené či porcelánové šperky, vianočné vence a aranžmány, smaltované hrnčeky alebo knižky. Nájdete tu i mnoho krásnych darčekov pre deti.

Vonku vás zas zahrejú chutné jedlá a nápoje: waffle so šľahačkou a ovocím, pravá horúca čokoláda, polievky či obľúbené hot dogy.

Vianočné menu si pre vás pripraví aj reštaurácia Akadémia.

Aj tentokrát si budete môcť vychutnať už tradičný poctivý rínkovský punč s lesným ovocím v keramickej šálke s motívom trnavského mestečka.

Ilustračné foto: Bronco

A aby ste si vianočnú atmosféru užili dokonale, na Nádvorí zahrajú viaceré kapely či súbory: trnavská Gypsy Elegance, jazzové Stringbow Trio, veľkolepý SwinGang, detské zbory.

O celodennú príjemnú vianočnú hudbu sa zase postará DJ Potkan.

Počas rínkovania budú pre deti i dospelých pripravené tvorivé dielne na výrobu drobných darčekov, baliaceho papiera a ozdôb.

Príďte sa vianočne naladiť a potešiť sa krásnymi vecami.

Vianočný Trnavský rínek organizuje Bronco n.o. v spolupráci s mestom Trnava a Nádvorím.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 9. decembra 2018 16:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.