reklama

V sobotu 18. októbra sa na Kapitulskej neparkuje, bude sa tu „rínkovať“

Organizátori Trnavského rínku informuju návštevníkov podujatia aj obyvateľov mesta Trnava o zmene organizácie dopravy v sobotu 18. októbra 2014 na Kapitulskej ulici a priľahlom parkovisku pri Mikulášskom námestí.

V tento deň bude doprava na Kapitulskej ulici riešená nasledovne: po celej jej dĺžke na hornej aj dolnej úrovni ulice okolo parku nebude možné parkovať. Horná časť ulice bude zobojsmernená a dolná časť ulice pre autá úplne uzavretá rovnako ako aj priľahlé parkovisko na Mikulášskom námestí (viď priložená mapka na konci článku).

Dopravné obmedzenia budú platiť v sobotu 18.10.2014 v čase od 06:00 – 18:00 hod.

rinek-kapitulska
Prvý Trnavský rínek na Kapitulskej ulici sa uksutočnil koncom júna

Organizátori sa ospravedlňujú všetkým, ktorým tieto obmedzenia spôsobia nepríjemnosti.

„Veríme však, že Trnavský rínek prinesie zážitok a dobrú atmosféru na najkrajšej ulici v Trnave mnohým obyvateľom mesta. Pre veľkých aj malých bude na Rínku pripravený celodenný program, veľa stánkov s pestrým tovarom od malopredajcov a poctivých výrobcov, dobré jedlo aj pitie. Azda si každý príde na svoje a na Rínku strávi príjemný jesenný deň,“ vyjadrili želanie organizátori.

Mapka:
kapitulska-park

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2014 8:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.