reklama

Krátko o tom, ako Spartak porazil Prešov. A trochu aj o inom

V SKRATKE:

Aby sme uspokojili tých, ktorým na našom webe chýba spravodajstvo z našej najvyššej prepytujem futbalovej ligy, tak pre nich aspoň telegraficky: „zamestnanci“ riaditeľa zemegule, a najväčšieho gazdu priľahlých území, včera zdolali v neľútostnom boji svojho prešovského súpera v pomere 1:0.
Jediný úspech pred štyrmi tisíckami prítomných zaznamenal Bernáth ešte v prvom polčase.

O tom, či aj včera zaznievali z priestorov určených pre Persóny Viac ako Interesatné (VIP) teplé a láskavé slová na adresu trénera Radolského, ako tomu bolo pred týždňom v Zlatých Moravciach, zatiať informácie nemáme.
Miestna Telovýchovná jednotka Spartak, odštepný závod ŠK Horses Šúrovce,  má na konte po troch kolách dve víťazstvá a jednu prehru a v tabuľke futbalovej ligy jej patrí priebežná tretia priečka.

Touto cestou zo srdca ďakujeme sponzorom klubu za ich nesmierne nadšenie pre trnavský futbal a prajeme im veľa zdravia a úspechov v ich bohumilej činnosti.

Športu zdar, futbalu zvlášť, priatelia!


Ulož ako PDF
Napísal 1. augusta 2010 11:06. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Krátko o tom, ako Spartak porazil Prešov. A trochu aj o inom”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.