reklama

Príďte zistiť, ako sa krotí lev! Nedeľné rodinné divadlo bude o tom, ako si poradiť s hnevom

Víkendový program kultúrneho centra Malý Berlín pozýva rodičov a deti na veselé predstavenie Divadla Fí o tom, ako sa v hneve meníme na celkom iné bytosti. Predstavenie pre deti od 3 rokov si príďte pozrieť v nedeľu 13. novembra o 16.00 h.

Recept na leva je dobrodružstvo malej Hanky, ktorá s v hneve mení na neskrotného leva, a jej kamaráta Viktora. V milom aj poučnom príbehu, v ktorom sa spája bábkoherectvo a činohra, sa určite nájdu mnohí – malí aj veľkí.

Príďte zistiť, či sa podarí Viktorovi pomôcť Hanke prekonať jej divokú náturu.

Divadlo Fí môžu diváci už z programu Malého Berlína dobre poznať. Je to mladý kolektív, ktorý pripravuje vlastné autorské predstavenia.

V nich spracúvajú témy, ktoré sú aktuálne pre mladé rodiny v dnešnej dobe: či už sú to všadeprítomné médiá alebo v tomto prípade zvládanie hnevu.

Kultúrne centrum Malý Berlín sa nachádza na prvom poschodí meštianskeho domu na Štefánikovej 4.

Vstupenky v predpredajovej cene 3 € sú dostupné na webovej stránke centra (https://www.malyberlin.sk/eventy/divadlo-fi-recept-na-leva/). V deň podujatia a pred začiatkom predstavenia budú lístky dostupné za cenu 5 €.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2022 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.