reklama

Divadlo Jána Palárika zverejnilo septembrový program, bude aj Deň otvorených dverí

V septembri začne nová, v poradí 45. sezóna Divadla Jána Palárika.

Trnavské divadlo privíta návštevníkov svojimi najlepšími predstaveniami – v septembrovom programe nájdeme najnovšie predstavenie divadla, hru Na druhom brehu, ktorá mala premiéru ešte pred prázdninami.

Divadlo odohrá aj úspešné komédie Sluha dvoch pánov, Tri letušky v Paríži a Ach tie ženy, ach tí muži. Chýbať nebudú rozprávky Malý princ, Modrý vták a Mlynárkin pytač, či klasické príbehy Veľký Gatsby a Ťapákovci.

Ilustračné foto

Na sobotu 29. septembra 2018 pripravuje Divadlo Jána Palárika Deň otvorených dverí. Viac informácií prinesieme neskôr.

Vstupenky na jednotlivé predstavenia si môžete zakúpiť online na www.djp.sk alebo osobne v pokladni divadla od 21. augusta.

Ulož ako PDF
Napísal 13. augusta 2018 22:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.