reklama

Divadlo SpozaVoza uvedie hru pre deti podľa knihy držiteľa Nobelovej ceny

V nedeľu 15. apríla 2018 sú Trnavčania pozvaní na predstavenie divadla SpozaVoza. Pod názvom Židovské príbehy uvedie dramatizáciu vybraných poviedok od spisovateľa I. B. Singera, držiteľa nobelovej ceny za literatúru. Predstavenie sa koná o 16:00 v kultúrnom centre Malý Berlín na prvom poschodí meštianskeho domu na Štefánikovej 4.

Činoherno-bábková inscenácia podáva humorným aj melancholickým spôsobom príbehy troch židovských detí. Tie prežívajú čas vojny rozprávaním si pútavých príbehov.

Hoci ide o náročnejšiu tému, inscenácia sa sústredí na dôležité ľudské hodnoty, akými sú priateľstvo, láska, rodina a dôvera. Inscenácia je vhodná pre rodiny s deťmi od 6 rokov.


Divadlo SpozaVoza

Divadlo SpozaVoza je profesionálnym zájazdovým divadlom, ktoré bolo založené v roku 2012 absolventmi Katedry bábkarskej tvorby VŠMU. Ich repertoár sa špecializuje na rodinné publikum a trnavskí diváci si od nich už mohli pozrieť napr. hru Ahoj, pán Sova! či dramatizované čítanie rozprávky pod názvom Ivan a mačky.

Vstupné na predstavenie je 2 €, návštevníci si môžu vstupenky rezervovať e-mailom na adrese rezervacie(zavináč)malyberlin.sk.

Informácie o podujatí sú k dispozícii aj na sociálnej sieti Facebook či na webovej stránke kultúrneho centra Malý Berlín.

Realizáciu inscenácie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Malý Berlín za spoluprácu ďakuje mediálnym partnerom: trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, Mesto Trnava, MY Trnavské noviny, Trnavsko a Trnavské rádio.

Ulož ako PDF
Napísal 13. apríla 2018 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.