reklama

Obľúbené Túlavé divadlo uvedie novú hru Pliagy a hnusoby!

V kultúrnom centre Malý Berlín sa budete baviť už túto stredu s obľúbeným Túlavým divadlom. Tešiť sa môžete na nové predstavenie Pliagy a hnusoby! Podujatie sa uskutoční 29. septembra 2021 o 19:00 hod.

Večer plný zábavy prinesie príbeh na pohľad normálnej rodiny, ktorú prekvapí neznáma nákaza.

Rodina sa vo svojom dome uprostred večere stretáva po celom dni, aby naplnila rutinu normálne fungujúcej domácnosti.

Stretnú sa otec, mama, syn, dcéra i babka, no odrazu do domu vniknú maskovaní epidemiológovia.

Neznáma nákaza si vyžiada mimoriadne opatrenia. Okrem iného – opäť po rokoch zaviesť hranice. Keďže si už nikto nepamätá, ako a kade hranice viedli, epidemiológovia vytýčia nové. Tie prechádzajú priamo cez dom rodiny.

Nová tragikomédia nie náhodne popisuje aktuálnu situáciu. Zastihne nás nepripravených a rozdelí nielen miestnosti domu, ale aj členov rodiny na dve časti. Ako to celé dopadne?

Podujatie sa uskutoční v kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4). Vstupenky za zvýhodnenú cenu 7 € je možné zakúpiť online na stránke www.malyberlin.sk alebo na mieste pol hodinu pred začatím predstavenia za 9 €.

Vstup na podujatie je povolený podľa COVID protokolu OTP návštevníkom, ktorí sú očkovaní, testovaní a po prekonaní COVIDu.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2021 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.