reklama

Túlavé divadlo prichádza so zábavným kabaretom o športe

Kultúrne centrum Malý Berlín prinesie už tento týždeň predstavenie pod názvom Štvrtá tretina. Spája športu a kabaretné pesničky, a to všetko v zábavnom podaní dvojice Jakuba Nvotu a Kamila Žišku. Predstavenie sa uskutoční v stredu 23. septembra 2020 o 19.00 hod.

Obľúbené Túlavé divadlo predstaví komediálny príbeh dvoch ľudí o aktívnom oddychu. V ich podaní je šport len zámienkou k všemožným asociáciám a nástrojom humoru. Čo by sa, napríklad, stalo, keby sa NHL presunula na Oravu, a čo keď sa v časoch meniacej sa klímy roztopí všetok ľad? Ako by vyzeral olympijský reprezentačný tím z historických osobností našich dejín?

Divákov čakajú absurdné situácie, vtipné dialógy a inteligentný humor, ktorý rozhodne pobaví. Túlavé divadlo je v Trnave už roky dobre známe. Vzniklo ako zoskupenie mladých ľudí, ktorých spájali spoločné záujmy. Dvaja zo zakladateľov Jakub Nvota a Kamil Žiška navštevovali spoločne trnavské gymnázium, kde písavali rôzne dialógy, pesničky a scénky. Vydržalo im to dodnes, no už sú z nich profesionáli.


Túlavé divadlo

Podujatie sa koná v kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4). Vstupenky si môžete kúpiť online na stránke centra, predpredajová cena 7 € platí do 22. 9. a v deň konania sa cena zvýši na 9 €.

Kultúrne centrum Malý Berlín prosí návštevníkov o dodržiavanie protiepidemických opatrení.

Zároveň organizátori robia všetko pre zdravie divákov a ich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí si môžete prečítať na webovej stránke centra.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj v rámci projektu Malý Berlín 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 23. septembra 2020 6:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.