reklama

Do Trnavy príde kabaret Žltý kanárik. Túlavé divadlo v ňom bude s humorom glosovať aktuálne témy

V Malom Berlíne sa bude spievať, recitovať, no najmä sa budú uštipačne a v dobrej nálade glosovať aktuálne témy. Do Trnavy prichádza kabaret Žltý kanárik z dielne obľúbeného Túlavého divadla. Príďte sa zabaviť aj vy v sobotu 11. februára od 19.00 h. 

Túlavé divadlo netreba trnavským divákom veľmi predstavovať. Jeho zakladateľ Juraj Nvota je s Trnavou spätý už desaťročia. Práve v krajskom divadle totiž začínal svoju režisérsku kariéru a s Túlavým divadlom v meste aj pravidelné hráva.

Mnohé z jeho hier pod taktovkou „tulákov“ mohli diváci vidieť v premiére práve v Malom Berlíne. Tentoraz príde s ďalšou novinkou – a zostane až do júna!

FOTO: Túlavé divadlo

Pre tvorcov a hercov Túlavého divadla je Žltý kanárik očistou humorom, v ktorom absurdita okolo náhle dostáva zmysel. Kabaret prichádza navyše s prísľubom každomesačnej dávky autorského humoru, ktorý bude čerpať z tém, ktoré hýbu našou spoločnosťou či absurdity našej modernej doby. Vďaka humoru, satire a menšej dávke nekorektnosti skrytej v poézii a piesňach sa spolu povznesieme nad všetkým, čo nás ťaží.

Taktovku nad novým kabaretom bude držať, ako inak, režisér Jakub Nvota. Okrem predstavení Túlavého divadla sa podpísal pod mnohé televízne a najmä divadelné projekty na Slovensku aj v Česku. Jeho nový autorský kabaret Žltý kanárik nájde svoju stálu scénu okrem domácej Bratislavy aj v trnavskom Malom Berlíne, a to každý mesiac do júna.

Cena lístkov v predpredaji je 9 eur, v deň predstavenia ich kúpite za 12 eur. K dispozícii sú aj zľavnené vstupenky pre študentov, seniorov a ZŤP za 6 eur. Zakúpiť sa dajú na webe kultúrneho centra Malý Berlín (https://www.malyberlin.sk/eventy/zlty-kanarik-kabaretny-ulet-mesiaca/). 

Ulož ako PDF
Napísal 10. februára 2023 12:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.