reklama

Pozvánka: Divadelné predstavenie Na Stáž! spracováva s humorom témy extrémizmu či stereotypov

Do kultúrneho centra Malý Berlín prichádza Divadlo Na Peróne s hrou o tolerancii a neznášanlivosti. Uskutoční sa túto stredu 10. novembra 2021 so začiatkom o 19:00.

Divadelné predstavenie Na Stáž! košického divadla Na Peróne spracováva témy extrémizmu, stereotypov a strachu z neznámeho. Aj napriek tomu, že sa dotýkajú vážnych tém, ich tvorba je odľahčená humorom a nadhľadom.

Tentoraz nám vyrozprávajú príbeh z prostredia obyčajnej slovenskej rodiny, ktorá medzi seba, pod prísľubom zárobku z grantu EÚ, prijme stážistku. Aké však budú reakcie na nového člena rodiny?

Namiesto toho, aby sa v novovzniknutej situácii vzťahy v rodine zlepšovali, dochádza k ešte väčšiemu napätiu a prehlbovaniu stereotypov. Čo to vypovedá o našej spoločnosti?

Vstupenky za zvýhodnenú cenu 5 € je možné zakúpiť online na adrese www.malyberlin.sk, alebo na mieste pol hodinu pred začatím predstavenia za 8 €. Študenti, seniori a ŤZP majú zľavnené vstupné vo výške 4 eur.

Podujatie prebehne v COVID režime KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ, a teda vstup bude za dodržania všetkých epidemiologických opatrení povolený návštevníkom, ktorí sú plne očkovaní.

Podujatia kultúrneho centra z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2021 21:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.