reklama

Zažite divadelné oslobodenie. Malý Berlín uvedie predstavenie DADA revue komika a herca Paľa Seriša

Hravá divadelná oneman show z produkcie divadla Bolka Polívky prichádza do Trnavy. Už tento piatok 28. apríla o 19.00 h vás pozývame na skutočne zábavné divadelné predstavenie do Malého Berlína.

Divadelná show standupistu a performera Pavola Seriša bude bláznivou a hravou komediálnou kolážou. Oceňovaný autor monodrám tentokrát prichádza s nádielkou dadaistickej slobody a humoru. Divadelná hra dostala požehnanie od slávneho míma, klauna a herca Bolka Polívku.

Po premiére a turné napriek českou republikou prichádza Pavol Seriš zabaviť Trnavu.

FOTO: David Konečný

Serišova divadelná koláž je vyskladaná na princípe hry, náhody a nezmyslu. Odkazuje tak na umelecký smer dadaizmus, ktorého myšlienkou bolo, aby skrz hravú činnosť našiel človek opäť radosť zo života. Inšpiráciu pre tvorbu divadelnej hry autor nachádza v situáciách každodenného života.

Nazbierané strasti aj radosti na pódiu premení na kreatívny kokteil skečov a improvizácií, ktorý spravidla končí očistným smiechom. DADA Revue je oslavou života, hry a stretnutia performera s divákom.

Vstupenky na podujatie je možné kúpiť v predpredaji na webovej stránke kultúrneho centra Malý Berlín. V predpredajovej cene 7 eur budú dostupné do šrtvtka, v piatok cena stúpne na 10 eur.

Podujatie sa uskutoční v piatok 28. apríla 2023 o 19.00 h. Kultúrne centrum Malý Berlín sa nachádza na Štefánikovej 4 v Trnave.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2023 7:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.