reklama

Pozvánka: Výnimočné tanečné predstavenie izraelskej tanečníčky a choreografky Roni Chadash v Malom Berlíne

Kultúrne centrum Malý Berlín prináša jedinečné tanečné predstavenia izraelskej tanečníčky a choreografky Roni Chadash. Zažite výnimočný večer už v utorok 12. októbra 2021 o 19:00 hod.

Roni Chadash je izrealská choreografka a performerka. Vo svojej tvorbe skúma predovšetkým emócie a telo. Kladie si dôležité otázky o súčasnom modernom svete a reaguje na ne práve prostredníctvom pohybu.

Ako nezávislá performerka sa okrem vystupovania venuje medzinárodným spoluprácam (Satoshi Kudo, Elias Lazaridis, Luis Marrafa, Maya Brinner and Odelya Kuperberg), ale aj vzdelávaniu.

Je lektorkou viacerých workshopov. Za svoju originálnu tvorbu získala množstvo ocenení, okrem iných Cenu Ministra kultúry štátu Izrael pre mladých choreografov za rok 2018.


Roni Chadash: Goofy a Body

Roni nepretržite vystupuje na celom svete a tentoraz zavíta aj do Trnavy. Predstaví hneď dvojicu predstavení s názvami Goofy a Body#1.

Vstupenky na predstavenia si môžete zakúpiť za zvýhodnenú predpredajovú cenu 5 eur. Pre seniorov, študentov a ŤZP sú obe podujatia za 4 eurá. Cena vstupenky na mieste je 8 eur.

Lístky kúpite na www.malyberlin.sk.

Vstup na toto podujatie bude povolený podľa COVID protokolu OTP návštevníkom, ktorí sú očkovaní, testovaní a po prekonaní COVIDu.

Organizátori podujatia sú Malý Berlín, Publikum.sk a Tanečný plán pre Trnavu v spolupráci s Bratislavou v pohybe.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Trnava. 

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2021 20:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.