reklama

Svetový lutnista v Malom Berlíne

Kultúrne centrum Malý Berlín privíta v sobotu 2. októbra o 20:00 vo svojich priestoroch jedného z najväčších umelcov vo svojom odbore! Na pódium sa postaví holandský svetobežník, lutnista Jozef van Wissem.

Holanďan žijúci v New Yorku, Jozef van Wissem, prešiel so svojim nástrojom celý svet. Temné, dark-ambientné koncerty, kde sa klasika mieša s novátorskými postupmi, sú veľkým zážitkom.

Skladby sú hypnotické, jeho hrdelný spev – čarovný a strašidelný zároveň. Jeho talent a schopnosti mu vyniesli aj niekoľko hudobných spoluprác napr. so svetoznámym režisérom Jimom Jarmushom. Vo svojom odvetví patrí medzi najväčšie hviezdy na svete.

Jednou zo zastávok jeho dlhého turné, na ktoré sa vydal po koronovej prestávke, bude aj Trnava. Na nezabudnuteľný kultúrny večer pozývame 2. októbra o 20:00 hod do priestorov kultúrneho centra Malý Berlín (Štefánikova 4).

Vstupné na podujatie je 9 € v predpredaji, 12 € na mieste. Diváci si môžu vstupenky zakúpiť na stránke www.malyberlin.sk.

Podujatie prebehne v COVID režime ZAOČKOVANÍ, a teda vstup bude za dodržania všetkých epidemiologických opatrení povolený návštevníkom, ktorí sú plne očkovaní.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2021 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.