reklama

Podarí sa mu zapadnúť? Komédia Pozemšťan už čoskoro v Malom Berlíne

Príďte sa zabaviť na bláznivom príbehu mimozemšťana, ktorý sa túži stať jedným z nás. Komédia, na ktorú sa môžete tešiť v stredu 13. apríla o 19:00 sa uskutoční v kultúrnom centre Malý Berlín.

V koži intergalaktickej bytosti do Trnavy zavíta herec a mím Pavol Seriš. Vo svojich inscenáciách mieša stand-up comedy, fyzické divadlo, absurdný humor aj pantomímu.

Výnimkou nebude ani jeho novinka Pozemšťan, na ktorej autorsky spolupracoval aj s Bolkom Polívkom.

Komediálny príbeh prináša zrkadlo tomu, ako sa správame a akí sme. Mimozemská bytosť prichádza na Zem a chce medzi nás zapadnúť. Dôkladne nás pozoruje, aby sa naučila byť presne ako my. Nemá to ale jednoduché.

Sme totiž podivnejší, než si mužíček z inej planéty pôvodne myslel. Podarí sa mu zapadnúť do spoločnosti a pochopiť naše správanie? Stane sa nefalšovaným pozemšťanom?

Príďte sa zabaviť na komédiu Pavla Seriša – Pozemšťan. Kultúrne centrum Malý Berlín sídli na Štefánikovej 4. Zvýhodnené vstupenky za 7€ je možné zakúpiť online, alebo na mieste za 10 €.

Pre študentov, ZŤP a seniorov ponúkame zľavnené vstupné 5 €.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2022 11:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.