reklama

Apokalypsa, divadlo aj hudba. Netradičná inscenácia divadla Uhol_92 v Malom Berlíne

Niekoľkokrát vypredaná apokalypsa prichádza do Trnavy. Kultúrne centrum Malý Berlín prinesie už budúci týždeň jedinečný Apokabaret z dielne nezávislého divadla Uhol_92. Na večer plný zábavy sa môžete tešiť v pondelok 18. októbra 2021 o 19:00.

Humor, rôznorodé žánre, ale aj dôležité témy prinesie nezávislé divadlo Uhol_92. Kabaret a téma apokalypsy sa spojili do netradičnej divadelnej inscenácie – Apokabaret.

Netradičná divadelná inscenácia sa posnaží zachrániť civilizáciu, no niektorí z protagonistov zrejme majú lepšie plány. Ako to nakoniec dopadne?


Apokabaret

Príďte sa zabaviť do kultúrneho centra Malý Berlín (Štefánikova 4). Vstupenky za zvýhodnenú cenu 5 € je možné zakúpiť online, alebo na mieste pol hodinu pred začatím predstavenia za 8 €. Študenti, seniori a ŤZP majú zľavnené vstupné vo výške 4 €.

Akcia prebehne v COVID režime OTP, a teda vstup bude za dodržania všetkých epidemiologických opatrení povolený návštevníkom, ktorí sú očkovaní, testovaní a po prekonaní COVID-u.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava v rámci projektu Malý Berlín 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2021 8:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.