reklama

Spoznajte život námorníka na prednáške v Malom Berlíne

Kultúrne centrum Malý Berlín organizuje sériu Cestovateľských večerov, na ktorých si diváci vždy vypočujú množstvo zaujímavých rád a podpultových tipov od vášnivých cestovateľov. Takým je aj Jozef Toman, ktorý si splnil svoj mladícky sen a stal sa námorníkom.

Tento rodák zo Starej Turej je príkladom toho, že pokiaľ máte jasný cieľ a ste otvorení všetkým možnostiam, život bude pre vás jedno veľké dobrodružstvo.

Príďte si prezrieť prezentáciu o tom, ako ho životná cesta doviedla na palubu a čo všetko už na svojich morských výpravách zažil.

Snom Jozefa Tomana už od mala bol stať sa námorníkom. Inšpirovaný knihami z otcovej knižnice si ako dieťa zamiloval slobodu, ktorú vie dať len oceán.

Strednú školu vyštudoval v Bratislave na dopravnej priemyslovke obor lodná doprava. Počas štúdia si zamiloval divadlo a fotografiu. Jeho ďalšie kroky preto smerovali k umeniu.

Po štúdiu fotografie odišiel za prácou do Prahy, kde prežil tri roky – podľa vlastných slov – bohémskeho života.

Jeho sen stať sa námorníkom, bol ale silnejší a preto začal študovať v Poľsku Vysokú školu námornícku, ktorú úspešne dokončil a vďaka nej si splnil sen stať sa námorníkom.

Prednáška sa koná v utorok 30. apríla o 19.00 h. v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej 4.

Vstupné na podujatie je 4 € a diváci si môžu lístky zakúpiť aj v online predpredaji na stránke MaxiTicket.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 29. apríla 2019 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.