reklama

Tanečné predstavenie, ktoré vás presvedčí, že v starnutí nie je len smútok

Kultúrne centrum Malý Berlín pozýva všetkých divákov na tanečné predstavenie formácie Neskorý zber. Podujatie s názvom Vráskanie netradičným spôsobom reaguje na témy starnutia. Uskutoční sa už v piatok 8. apríla 2022 o 19:00.

Aký je tanec starnutia? Je v starnutí smútok, alebo krása? Téma predstavenia súvisí s vekom, starnutím, zabúdaním a spomínaním.

„Starnutie sa väčšinou spája so smútkom a strácaním. V mojom procese sa však objavuje veľa bohatstva a niečoho, čo človek skrátka nemá, keď je mladý,“ hovorí choreografka inscenácie Vráskanie Anna Sedláčková.

Za predstavením stojí práve Anna Sedlačková, ktorá na slovenskej tanečnej scéne pôsobí viac ako 30 rokov. Venuje sa expresivite pohybu, otvoreným tanečným formám a improvizácii.

Pri predstavení Vráskanie pracovala na dlhodobom výskume spoločne s etnologičkou, biologičkou a hudobným skladateľom. Okrem rôznych oblastí prepája aj tanečníkov a divákov rôznych generácií.

Podujatie sa uskutoční v kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4, Trnava) v piatok 8. apríla o 19:00 hod.

Vstupné na podujatie je 5 eur v predpredaji – www.malyberlin.sk/eventy/neskory-zber-vraskanie-2, 8 eur na mieste. V ponuke je tiež zľavnené vstupné 4 eurá pre študentov, ZŤP a seniorov.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2022 11:12. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.