reklama

Reklamy nemusia byť len otravné a trápne. Presvedčí vás o tom Noc v reklame

Nielen študentom Fakulty masmediálnej komunikácie (FMK) UCM v Trnave, ale aj priaznivcom filmovej tvorby a verejnosti, je určené podujatie Noc v reklame.

Projekt organizujú študentky odboru marketingová komunikácia FMK UCM v rámci semestrálneho projektu.

Počas jedného večera odvysielajú v kine OKO niekoľko tematických blokov zložených z najlepších a najoriginálnejších reklám z celého sveta.

Podujatie Noc v reklame si dáva cieľ pomôcť študentom, budúcim ľuďom z reklamného biznisu a oblasti reklamy, ukázať zaujímavosti zo zákulisia tvorby reklám, ale aj zvýšiť povedomie o našej fakulte. Zároveň chceme bežným ľuďom dokázať, že aj reklamy môžu byť zaujímavé,“ vysvetlila za tím organizátoriek – študentiek FMK UCM Eva Galková.

Ako pripomenula, podstatným dôvodom pre usporiadanie podujatia je aj získanie nových skúseností.

Vysielanie bude spojené s diskusiou s odborníkom z oblasti reklamy a hlasovaním.

Noc v reklame sa uskutoční v kine OKO na námestí J. Herdu vedľa hlavného vstupu do budovy UCM v pondelok 25. novembra so začiatkom o 19. hodine.

Vstup je voľný.

Udalosť nájdete aj na Facebooku.

PLAGÁT:
noc-v-reklame

Ulož ako PDF
Napísal 20. novembra 2013 13:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.