reklama

Reklamy nemusia byť len otravné a trápne. Presvedčí vás o tom Noc v reklame

Nielen študentom Fakulty masmediálnej komunikácie (FMK) UCM v Trnave, ale aj priaznivcom filmovej tvorby a verejnosti, je určené podujatie Noc v reklame.

Projekt organizujú študentky odboru marketingová komunikácia FMK UCM v rámci semestrálneho projektu.

Počas jedného večera odvysielajú v kine OKO niekoľko tematických blokov zložených z najlepších a najoriginálnejších reklám z celého sveta.

Podujatie Noc v reklame si dáva cieľ pomôcť študentom, budúcim ľuďom z reklamného biznisu a oblasti reklamy, ukázať zaujímavosti zo zákulisia tvorby reklám, ale aj zvýšiť povedomie o našej fakulte. Zároveň chceme bežným ľuďom dokázať, že aj reklamy môžu byť zaujímavé,“ vysvetlila za tím organizátoriek – študentiek FMK UCM Eva Galková.

Ako pripomenula, podstatným dôvodom pre usporiadanie podujatia je aj získanie nových skúseností.

Vysielanie bude spojené s diskusiou s odborníkom z oblasti reklamy a hlasovaním.

Noc v reklame sa uskutoční v kine OKO na námestí J. Herdu vedľa hlavného vstupu do budovy UCM v pondelok 25. novembra so začiatkom o 19. hodine.

Vstup je voľný.

Udalosť nájdete aj na Facebooku.

PLAGÁT:
noc-v-reklame

Ulož ako PDF
Napísal 20. novembra 2013 13:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.