reklama

Príďte spolu s deťmi rozlúsknuť novú záhadu detektíva Kluzó

V poslednú letnú nedeľu pozýva kultúrne centrum dobre sa naladiť na nový školský rok v spoločnosti obľúbeného divadla Kapor na scéne. Príďte sa pozrieť, či sa známemu detektívovi podarí s pomocou detí vyriešiť doposiaľ neznámu záhadu.

Kapor na scéne je divadelno-improvizačné zoskupenie zo Žiliny, ktoré vzniklo v roku 2009.

Vo svojich netradičných verziách rozprávok si zábavnou a nenútenou formou s deťmi pripomínajú základné návyky slušného správania, zdravého životného štýlu, dopravnej výchovy a pomáhajú tiež budovať pozitívny vzťah k prírode a zvieratkám.

Keďže sú ich začiatky pevne späté s divadelnou improvizáciou, nie je nič, čo by ich vedeli počas predstavenia prekvapiť – ani veľmi aktívne publikum. Vďaka tomu si ich predstavenia vždy dobre užijú deti aj ich rodičia.

Bude inšpektor Kluzó tentoraz v pátraní po zlodejovi úspešný? To sa dozviete v komediálnej rodinnej rozprávke plnej vtipu, napätia a sympatickej nešikovnosti samotného inšpektora. Rozprávka, ktorá sa bude hrať v češtine a slovenčine, je vhodná pre deti od 3 rokov.

Predstavenie Inšpektor Kluzó a jeho najviac detektívna rozprávka sa koná 1. septembra o 15.00 h v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej 4. Vstupné na predstavenie je 2 € a vstupenky je možné zakúpiť aj pohodlne v predpredaji na stránke MaxiTicket.sk.

Predstavenie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2019.

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2019 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.