reklama

Pozývame na nedeľnú divadelnú rozprávku o radosti z vystrájania

Divočiny, to je nevšedný názov predstavenia banskobystrického divadelného súboru Odivo. Rozprávka so živou hudbou porozpráva príbeh o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou, v ktorom nájde svoj predobraz zaiste veľa nezbedných detí.

Spolu s ním sa deti zabavia na jeho mačke, na ich spoločných dobrodružstvách a na množstve iných vecí, ktoré sa zmestia do jedného červeného vozíka.

Predstavenie získalo Cenu za bábky udelenú na medzinárodnom festivale Mateřinka 2017 (Česko, Liberec).

FOTO: Odivo

Trnavské publikum si mohlo Divadlo Odivo pozrieť už na vlaňajšom festivale Scena, počas ktorého uviedli svoje pestré a inovatívne batolárium pre najmenšie deti.

Ide o nezávislé divadelné zoskupenie, ktoré vytvára inovatívne autorské a bábkové projekty v spolupráci s umelcami z rôznych odvetví. Rozvíja vlastný divadelný jazyk a za svoju tvorbu získalo ocenenia na medzinárodných festivaloch v Bulharsku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Česku.

Rodinné divadelné predstavenie Divočiny sa koná v nedeľu 20. októbra o 15.00 h v kultúrnom centre Malý Berlín.

Vhodné je pre deti od 5 rokov. Vstupné na podujatie je 3 eurá a vstupenky sú dostupné aj v online predaji na webovej stránke kultúrneho centra.

Podujatia centra z verejných zdrojov v rámci projektu Malý Berlín 2019 podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2019 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.