reklama

Pozvánka na Divočiny: krásnu rozprávku o veľkej detskej fantázii

Divadlo Odivo vytvára inovatívne autorské bábkové projekty s láskou a citom. Ich Divočiny sú toho skvelým príkladom. Zahrajú ich už druhýkrát v nedeľu 22. mája 2022 o 16.00 h v kultúrnom centre Malý Berlín.

Rozprávka so živou hudbou vyrozpráva príbeh o malom Maxovi a jeho veľkej fantázii, vďaka ktorej zažije ohromné dobrodružstvo! Stačí mu na to malý červený vozík a náradie v kôlničke, ktoré rozhýbu jeho bujnú predstavivosť.

Banskobystrické zoskupenie Odivo rozvíja vlastný divadelný jazyk a za svoju tvorbu získalo ocenenia na medzinárodných festivaloch v Bulharsku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Česku.

FOTO: Divadlo Divočiny

Predstavenie Divočiny získalo Cenu za bábky udelenú na medzinárodnom festivale Mateřinka 2017 (Česko, Liberec).

Vstupné na podujatie je 3 eurá v predpredaji na webovej stránke centra (www.malyberlin.sk/eventy/odivo-divociny), v deň podujatia a na mieste si môžete vstupenky kúpiť už za cenu 5 eur.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2022 9:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.