reklama

Pozvánka na Divočiny: krásnu rozprávku o veľkej detskej fantázii

Divadlo Odivo vytvára inovatívne autorské bábkové projekty s láskou a citom. Ich Divočiny sú toho skvelým príkladom. Zahrajú ich už druhýkrát v nedeľu 22. mája 2022 o 16.00 h v kultúrnom centre Malý Berlín.

Rozprávka so živou hudbou vyrozpráva príbeh o malom Maxovi a jeho veľkej fantázii, vďaka ktorej zažije ohromné dobrodružstvo! Stačí mu na to malý červený vozík a náradie v kôlničke, ktoré rozhýbu jeho bujnú predstavivosť.

Banskobystrické zoskupenie Odivo rozvíja vlastný divadelný jazyk a za svoju tvorbu získalo ocenenia na medzinárodných festivaloch v Bulharsku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Česku.

FOTO: Divadlo Divočiny

Predstavenie Divočiny získalo Cenu za bábky udelenú na medzinárodnom festivale Mateřinka 2017 (Česko, Liberec).

Vstupné na podujatie je 3 eurá v predpredaji na webovej stránke centra (www.malyberlin.sk/eventy/odivo-divociny), v deň podujatia a na mieste si môžete vstupenky kúpiť už za cenu 5 eur.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2022 9:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.