reklama

Čoho sa boja bratia Grimmovci? Pozývame na predstavenie do Malého Berlína

Všetky nebojácne deti a ich rodičia by mali v nedeľu 5. novembra 2023 zamieriť do kultúrneho centra Malý Berlín. Hosťovať totiž príde divadlo SpozaVoza so svojou veselou rozprávkou o bratoch Grimmovcoch.

V bábkovej inscenácii Dobrý deň, pán Grimm! svetoznámi bratia hľadajú ten najväčší strach a rozprávajú si pri tom (ne)skutočné príbehy. Títo majstri rozprávači v 19. storočí zozbierali viac ako dve stovky ľudových príbehov a mnohé z nich určite poznáte aj vy.

Diváci spoznajú hravou formou rozprávky plné humoru, priateľstva, ale aj zvláštnych bytostí.

FOTO: Divadlo SpozaVoza

Divadlo SpozaVoza je profesionálne nezávislé divadlo založené v roku 2012 absolventmi Katedry bábkarskej tvorby VŠMU. Tvorivý tím tvoria etablovaní umelci, pedagógovia, dramatoterapeuti a študenti umeleckých odborov.

Vo svojej inovatívnej tvorbe spájajú viacero druhov umenia a spracúvajú aj náročné témy.

Predstavenie sa v nedeľu 5. novembra začína o 16.00 h. Vstupenky na predstavenie sú za predpredajovú cenu 3 € dostupné na webovej stránke centra. V deň podujatia budú lístky za cenu 5 € k dispozícii na kase od 15.30 h.

Podujatie z verejných zdrojov podporili: Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2023 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.