reklama

Bratia Grimmovci vás pozývajú do krajiny kúziel v kine Hviezda

Kino Hviezda sa v sobotu 21. marca 2015 o 16. hodine premení na rozprávkovú ríšu plnú kúziel a tradičných rozprávkových bytostí.

Hra Grimmovci, zakliati bratia v podaní Divadla ZkuFraVon sa jemne opiera o život bratov Grimmovcov a ešte jemnejšie o ich rozprávky.

V predstavení, ktoré vás určite očarí, navštívite spoločne s bratmi Jakubom a Viliamom magickú krajinu plnú neočakávaných prekvapení. Pri hľadaní sa nevyhnete rozprávkovým postavám, ktoré sa však objavia v iných situáciách, než ste zvyknutí.

Preto sa nečudujte, a najmä neľakajte, keď stretnete zlatú rybku s troma prasiatkami alebo kráľovnú, ktorá sa premení na žabu.

Predstavenie je určené pre celú rodinu.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť od pondelka 2. marca v sieti Ticketportal, Turistickom informačnom centre (mestská veža) alebo v kine Hviezda.

Cena vstupenky: 3 eurá

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava a Správa športových a kultúrnych podujatí.

grimm

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2015 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.